ATVERIAMŲ VARTŲ AUTOMATIKA

ROGER R20
Roger.gif

Roger Technology automatikos komplektai varstomiems vartams, su 3 metrų ir 5 metrų pločio varčia, - idealus variantas tiems, kam būtina gauti maksimumą efektyvumo, komforto ir patogumo už prieinamą kainą.

Šį komplektą sudaro: 2 elektromechaninės 220V pavaros R20/301, valdymo blokas R70 2AC, nuotolinio valdymo imtuvas R93/RX12/I su 2 dviejų kanalų pulteliais H80/TX22.

 

Papildomai galima komplektuoti fotoelementus (apsauga nuo vartų prispaudimo) ir švyturėlį.

 

Aprašymas:

Automatinių pavarų korpusas iš anoduoto aliuminio, atsparus išorės poveikiui.

 

Dėka paverstos variklio padėties, didelė traukos jėga pasiekiama naudojant tik vienos pakopos reduktorių, kas ženkliai sumažina pavaros sv

 

 

Užblokuojamas reduktorius stabiliai laiko vartus be papildomų užraktų. Dingus elektrai vartus galima valdyti rankiniu būdu, pavaroje sumontuota patogi atblokavimo rankena su spyna.

Paleidimo kondensatorius ir galiniai išjungėjai sumontuoti pavaros korpuso viduje, tai supaprastina elektros pajungimo darbus. Užspaudžiamos jungtys leidžia saugiai ir hermetiškai pajungti kabelius.

 

Valdymo blokas, modelis: R70 2AC

Universalus daugiafunkcinis valdymo blokas vienfaziams ~220 V varikliams vienos arba dviejų varčių vartams. Dėl mikroprocesinės logikos, plataus funkcijų ir darbo rėžimų pasirinkimas, suderinamumo su bet kuria priėjimo kontrolės sistema. Valdymo bloką galima panaudoti bet kurio ~220 V variklio tipo valdymui, įskaitant kitų gamintojų įrangą.

Elektrinė dalis

  

Techniniai duomenysR20/300

Maitinimo įtampa (Vac)230

Linijinis srovės stiprumas (A)1,1

Variklio vartojamoji galia (W)200

Eksploatacinės savybės

Vartų atidarymas iki 90° (s)18

Traukos jėga (N)400÷3000

Darbo ciklas (%)50

Parametrai

Darbinė temp. (C°)-25 +70

Apsaugos lygis (IP)54

Pavaros svoris (kg)7,2

 

 

 

Negalite išsirinkti?

Pavaros_ismatavimai_r20.png
Valdymo_blokas_r70_01.jpg
Pavaros_ismatavimai_r20_2.png